Кошик
Спец пропозиції для великих аграрних господарств!Товари компанії !
+380 (68) 004-41-01
+380 (66) 004-41-01
+380 (96) 204-40-01

Відгуки про компанію Головний Агроном

  • щиро дякую дуже задоволений.замовленя прийняли швидко і вічлево.товар отримав наступного дня.

    Покупатель
    Відмінно
  • Співпрацюю з фірмою не перший рік,замовлення приймають швидко,обслуговують якісно і взагалі все на високому рівні! РЕКОМЕНДУЮ!!!

    Покупатель
    Відмінно
  • цена актуальна. вышли на связь в выходной, отправили в течении дня.все супер, рекомендую

    сергей к.
    Відмінно
  • Замовляв оприскувач електричний аккумуляторний OXI 3WD-161 на подарунок тестю. Вибирав серед оприскувачів за відгуками. Критерій - якість та ціна. Якісна консультація по телефону і в перед. Доставка за два дні вчасно. Через місяць подарунок було вручено і вже потім зя"совано, що в комплекті не вистачало одного ущільнювача. Позвонив продавцю пояснив ситуацію.... і як недивно наступного дня за рахунок продавця ущільнювач вислали Новою поштою. Так що, щодо порядності продавців не сумнівайтесь

    Покупатель
    Відмінно
  • Более 5 лет выращивали клубнику и овощи на черном агроволокне с капельным поливом. Урожаем довольны.Решили в этом году заказать новинку - черно-белое агроволокно. Довольны качеством товара и выполнением заказа.Советуем всем заказывать товары в компании «Главный агроном». Удачи Вам !

    Покупатель
    Відмінно
    Ірина Ж.
    Відмінно
  • Швидко і якісно. Адекватні ціни.

    Вадим К.
    Відмінно
  • Приятно работать с такими людьми!

    Ольга П.
    Відмінно
  • Заказ приняли и выполнили быстро! Цены на сайте ниже чем у нас в городе или других интернет магазинах (даже с учетом доставки) Ассортимент супер - есть ВСЕ!!! Что является большой редкостью!!! Обслуживание понравилось, так как чувствуешь себя нужным клиентом! В общем пока нравится абсолютно все! Думаю буду постоянным клиентом! С не терпеньем жду посылку! СПАСИБО)

    Еремина М.
    Відмінно
  • товар якісний, замовлення прийшло швидко. пан Юрій дав гарну консультацію, за що йому щиро вдячний.

    Партнер
    Відмінно