Відгуки про компанію Головний Агроном
- Сергей Г.
Замовляв АКБ оприскувач Oxi 16л, перед відправленням менеджер запропонував іншу модель Andar18л з регулятором тиску (ціна1400). Не юзав першого, але Andaroм задоволений - дуже зручна техніка і комплектація непогана. Особлива подяка за обслуговування.
Покупець- Сергей Г.
- Юрий Г.
- Коментар продавця
спасибо за оценку . всегда рады помочь
Сергій С.- Коментар продавця
- Анатолий С.
Благодарю всех сотрудников за вашу нелегкую работу! Огромное всем спасибо!
Сергій Л.Спасибо за оперативность и понимание! Виктор Пацёла.
ПартнерСпасибище! Все ОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій Д.Сделка прошла успешно, все быстро, четко и ясно. Рекомендую.
Андрей К.
